Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Головна нагорода конкурсу «Графічний дизайн» КМФР 2011 наша!

01.06.2011

Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка вкотре підтвердила репутацію ведучої дизайн студії України. Згідно оголошених результатів голосування незалежним складом журі 12-го Київського міжнародного  фестивалю реклами Студія отримала ряд нагород:

ШОРТ-ЛИСТ за роботу «Пробіг під каштанами» в номінації «Дизайн маркетингових комунікацій. Фірмовий стиль»;
ЗОЛОТО за роботу «Сміттєвий календар» в номінаціях «Дизайн маркетингових комунікацій. Календар»;
BEST OF CONTEST — краща робота конкурсу «Графічний дизайн» теж за роботу «Сміттєвий календар». Краща робота в конкурсі «Графічний дизайн» обиралася серед Золотих переможців усіх 6-ти номінацій.

Київський Міжнародний Фестиваль Реклами відбувається щорічно та традиційно в кінці травня протягом останніх 12-ти років. Цього року він проходив з 26 по 28 травня 2011 в Одесі (Україна). Фестиваль включає 14 конкурсів, які об'єднують всі сфери рекламних комунікацій. Конкурси оцінюють 9 різних складів журі. Це дозволяє домогтися максимальної прозорості та неупередженості оцінки, чесного та безкомпромісного змагання, визначення кращих і найуспішніших в рекламних професіях і кампаніях. До журі входять найкращі і найбільш досвідчені професіонали українського і зарубіжних рекламних ринків.
 Читайте попередню новину:
Новини 2011 / 20.05.2011  Юрко Гуцуляк перетворив сміття на золото

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39