Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Комунікаційний дизайн зі знаком якості red dot

10.08.2011Red dot, найбільший у світі та один із найпрестижніших міжнародних конкурсів дизайну, відзначив високий рівень роботи «Сміттєвий календар» Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка в категорії “the red dot award: communication design”. 

Для України  це перша нагорода red dot в категорії «Комунікаційний дизайн»

Категорія включає 24 номінації і охоплює найрізноманітніші продукти – від корпоративної ідентифікації, книг, банкнот та шрифтів до вуличних вказівників, комп'ютерних ігор, рекламного, телевізійного та звукового дизайну.

Міжнародне журі у складі 15 експертів оцінювало кожну з 6468 робіт протягом кількох днів. І лише 608 робіт були відзначені red dot.

Петер Цек (Peter Zec) професор, доктор наук, ініціатор та головний виконавчий директор red dot: «Щороку журі захоплюються досконалістю та різноманітністю поданих на конкурс робіт. Незважаючи на те, що високим стандартам відповідає більшість з них, лише найкращі удостоюються нагороди red dot. Журі оцінюють творчі досягнення не тільки «ветеранів» дизайну, але також і молодих та перспективних дизайнерів, які роблять значний акцент на новизну, емоційність, якість та лаконічність дизайну»

Церемонія нагородження відбудеться 7 жовтня 2011 в Konzerthaus в Берліні.

Всі роботи-переможці, в тому числі  Сміттєвий календар Юрка Гуцуляка, експонуватимуться  з 7 по 16 жовтня 2011 на спеціалізованій виставці “Design on stage – winners red dot award: communication design 2011” в Alte Munze (Берлін).
 
В Сміттєвому календарі кожен місяць це рулон з 31, 30 або 28 сміттєвих пакетів. Кожен день в календарі це новий пакет для сміття. Календар складається з 12 рулонів і ділиться на 4 поквартальних комплекти по 3 місяці-рулони. На кожному пакеті надрукована дата так, що її видно коли пакет одягнений на сміттєвий кошик.

Більше про календар...

Нагорода в дизайні red dot («червона крапка») є визнаним у всьому світі знаком якості. Конкурс проводиться у всесвітньо відомому дизайнерському центрі Design Centrum Nordrhein Westfalen в місті Ессен (Німеччина).  

Перший конкурс red dot відбувся у 1954 році. З того часу популярна відзнака red dot стала загальноприйнятим всесвітнім знаком якості.

Роботи переможці передаються до музею red dot, який зберігає найбільшу у світі колекцію сучасного дизайну.


 Читайте попередню новину:
Новини 2011 / 01.06.2011  Головна нагорода конкурсу «Графічний дизайн» КМФР 2011 наша!

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39