Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Дизайн соків «Рідна Марка» отримав нагороду Red Dot

10.11.2015Дизайн лінійки соків «Рідна Марка», створений Студією графічного дизайну Юрка Гуцуляка, отримав нагороду Red Dot Award: Communication Design 2015.
 
Red Dot Award — це щорічна міжнародна нагорода в галузі продуктового та комунікаційного дизайну, якою відзначаються найвидатніші роботи. Кожна робота переможець — це досконале рішення, яке відповідає найактуальнішим технічним, соціальним, економічним та екологічним вимогам сьогодення.  Журі, що в цьому році складалося з 27 поважних експертів, обирало переможців за критеріями дизайн естетики, новизни, унікальності, якості реалізації та  зважало на вдало обраний носій. Важливу роль відігравали оригінальність роботи, індивідуальний почерк, а також помітність роботи поміж конкурентів.
 
Перший конкурс Red Dot відбувся у 1954 році. З того часу популярна відзнака Red Dot стала загальноприйнятим всесвітнім знаком якості.

Цьогорічна церемонія нагородження відбулася 06 листопада в Konzerthaus у Берліні, Німеччина. Лінійка соків «Рідна Марка» експонується на спеціалізованій виставці переможців Red Dot “Best Communication Design – Red Dot Winners Selection 2015” в Музеї “Museum fur Kommunikation” (Берлін). Виставка триватиме до 10 січня 2016 року.Читайте попередню новину:
Новини 2015 / 26.06.2015  Виставка предметів дизайну LAYERS

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39