Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

GOUACHE - це музика


Завдання

Необхідно оновити старий або створити абсолютно новий логотип музичного гурту GOUACHE.

GOUACHE – український гурт, що був започаткований в 2006 році композитором та аранжувальником Іваном Розіним. Творчість гурту GOUACHE – це так званийй advanced pop, інтернаціональна музика, яка існує в актуальному сучасному поп-контексті.

На початку вересня 2006 року гурт GOUACHE підписав контракт з Віталієм Климовим – продюсером, що зробив кращі українські гурти 90-х та 2000-х: «Табула Раса» та «Океан Ельзи».

Дебютний альбом гурту “Simple Me” вийшов у червні 2009 року. А у 2010 році GOUACHE встановив рекорд за кількістю пісень з одного альбому, які були присутні в українських радіо-ефірах. Вітчизняні радіостанції взяли в ротацію сім композицій гурту.

Старий логотип

«Відверто кажучи, спочатку нам подобалась «філософія» того лого, яке у нас було раніше. В ньому була, як нам здавалось, певна демократичність, але потроху ми дійшли висновку, що лого занадто банальне і майже нефункціональне, тому що погано «працює» фактично на всіх фонах окрім білого.»
Віталій Климов, продюсер гурту GOUACHE

Процес створення

Найважливіше в роботі над логотипом для музичного гурту – це вловити стиль музики виконавця та його енергетику. Лого має пасувати гурту і, безумовно, бути оригінальним і модним.

Спочатку була спроба відштовхуватися суто від назви і старого лого. Хотілося зберегти первинну ідею вільних мазків густою фарбою. Але ще й треба було додати якогось експерименту та новизни. Результати були досить цікаві, але їм бракувало або актуальності, або масовості поп-культури, або функціональності.Зрештою виникло запитання: «А чому GOUACHE – це фарба? GOUACHE – це в першу чергу музика».

Результат

«Нове лого від Юрка Гуцуляка вдало поєднує і якісь натяки на веселе оптимістичне диско, і на «французскість» самої назви, і має в собі достатньо оригінальності - саме такої, яка відрізняє лого як таке від звичайного напису. Як на мене, це лого вдало корелюється із тим, що група грає.
Як тільки Іван Розін отримав це лого на папері, він одразу його сканував і... закачав у свій iPhone :-)»

Віталій Климов, продюсер гурту GOUACHE«Варто зазначити, що працювати з Юрком просто і приємно. Одразу видно, що перед тобою професіонал: він не говорить багато зайвих слів, не намагається «продати» свою роботу, а досить коротко і точно висловлює свою позицію. Особисто я дуже задоволений результатом.»
Іван Розін, лідер гурту GOUACHE


 

 Читайте наступний секрет:
Секрети / Редизайн для Хельги

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39