Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Фосфорний календар
Клієнт:
ВАТ «Равенство»

Сфера діяльності:
Приладобудівне підприємство

Рік створення:
2012

Art director:
Юрко Гуцуляк

Ілюстратори:
IC4design

Задача:
Створити подарунковий квартальний календар* для компанії Равенство. Перш за все календар має бути традиційним, практичним та зрозумілим,  для консервативних користувачів. Але завдяки цікавій ідеї календар має стати особливим і жаданим подарунком.Вирішення:
Одним з основних напрямків діяльності заводу Равенство є виготовлення радарів для Військово-морського флоту Росії та берегової охорони. Ми вирішили присвятити календар темі ехолокації та розповісти про тварин, що фактично є живими природними радарами. Всі ілюстрації та описи надруковані прозорим фосфоресцентним лаком, який користувач бачить лише ввечері, коли вимикає світло в кабінеті, щоб іти додому.
Конструкція календаря сприяє тому, що користувач не може наперед передивитися всі ілюстрації – необхідно поступово обривати сторінки та чекати допоки зарядиться фосфоресцентний лак.

Січень - деньСічень - нічЛютий - деньЛютий - ніч
Проект реалізовано у співпраці з ілюстраторською компанією IC4design (Хіросіма, Японія).
«В цьому проекті ми ілюстрували тварин, які не є популярними і добре відомими, як наприклад, землерийка, метелик совка, птаха гуахаро та інші. Найважливішим для нас було не лише досягнути подібності але й зробити персонажів привабливими. Кожна з шести тварин має свій характер. Ми завжди піклуємось, щоб глядачеві було комфортно.» - Hiro Kamigaki, Daisuke Matsubara.

 * Квартальний календар (календар тріо) є найпопулярнішою календарною конструкцією на території країн пострадянського простору. Він вважається найбільш практичним та зручним у використанні. Традиційно, квартальний календар складається з 3-х блоків по 12 місяців-сторінок у кожному блоці. Середній блок показує поточний місяць, верхній блок - попередній місяць, а нижній блок - наступний. На середньому блоці встановлюється рухоме віконце контрастного кольору відносно кольору сторінок календаря, яке вказує на поточний день. Щомісяця верхню сторінку у кожному блоці відривають. Квартальні календарі мають великі цифри та завжди включають нумерацію тижнів.

Нагороди :
БРОНЗА - ADC*E Awards (Україна), 2013, номінація «Багатосторінкові видання, книги, корпоративні видання»Дивіться наступну роботу:
Календарі / Календар, що спостерігає

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39