Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Шиномонтажний календар
Клієнт:
Дальнобой

Сфера діяльності:
Мережа сервісних центрів з обслуговування вантажних шин

Рік створення:
2009

Art director:
Юрко Гуцуляк

«Дальнобой» найбільша в СНД мережа сервісних центрів з обслуговування вантажних шин. Основне завдання компанії - збільшення пробігу шин. Інакше кажучи, «Дальнобой» прагне зробити шини «вічними». Саме це надихнуло нас на створення «вічного» Шиномонтажного календаря. За брифом календар має комуніціювати іноваційність та прогресивність компанії, а також бути унікальним, цікавим подарунком.

Щасливець отримує «асфальтовану» коробку, що ніби зроблена з дорожнього полотна. В коробку вкладено конверт з комплектуючими, а на конверті міститься детальна інструкція щодо збірки календаря, його використання, ремонту та гарантійного обслуговування.

Скласти календар та почати ним користуватися можна у будь-який день будь-якого року. Календар цілком інтерактивний та разом з тим не потребує багато зусиль. Кожного дня необхідно переставити лише одне «колесо-день», та раз на місяць виставити помітку напроти назви місяця.До комплекту також входить запасне колесо – «Запаска». Ним можна замінити загублений «день». В інструкції також вказаний телефон служби підтримки «Дальнобой». Окрім традиційних послуг, за цим телефоном можна отримати і консультацію щодо збірки та використання Шиномонтажного календаря, а також замовити загублені деталі.

Куратор програм просування Холдингу «ТіДіСі», ТМ «Дальнобой»
Олександр Ктитор:
«Результат співпраці перевершив наші сподівання. Календар вийшов яскравим та справді унікальним. Безумовно, він сильно вирізняється з поміж всієї маси звичних корпоративних сувенірів. До того ж вдалося повністю зберегти корпоративну ідентичність. Сам календар та його механізм вдало ілюструють предмет діяльності компанії «Дальнобой» - все це легко зчитується адресатом подарунку.»Нагороди :

СРІБЛО — ADC*UA Awards (Україна), 2010, номінація «Дизайн»
СРІБЛО — «Ідея!» (Росія), 2010, номінація «Нестандартні рекламні носії»
СРІБЛО — Popok (Вірменія), 2010, номінація «Графічний дизайн»
БРОНЗА — «Білий квадрат» (Білорусь), 2010, номінація «Календар»
ФІНАЛІСТ — KAKADU Awards (Україна), 2011, номінація «Дизайн»Дивіться наступну роботу:
Календарі / Мандрівний календар

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39