Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Мандрівний календар
Клієнт:
Huggies (Кімберлі-Кларк Україна) 
 
Сфера діяльності:
Засоби особистої гігієни

Рік створення:

2008

Art director:

Юрко Гуцуляк
Бриф
Перш за все це іміджева річ, яка має бути цікавою як подарунок, що створює святковий настрій. Календар має поєднувати функціональність та унікальність ідеї. Саме ці два моменти є визначними для того, щоб календар стояв на робочих столах цілий рік. Він має слугувати ще одним нагадуванням про піклування та захист, які надають шкірі малюків продукти Huggies. Цільова аудиторія - це люди, які безпосередньо пов'язані з просуванням бренду та контактують з кінцевим споживачем: менеджмент компаній-дистриб'юторів продукції Huggies, регіональні та територіальні менеджери продаж, педіатри.

Завдання

Календар має точно відображати філософію та основні цінності бренду. Філософія HUGGIES - це радість, задоволення, свобода відкриття та пізнання дивовижного світу, це комфорт та свобода процвітання. HUGGIES дозволяє малюку вільно крокувати по життю, вивчати довкілля, та не звертати уваги на "маленькі проблеми", що можуть трапитися. В очах HUGGIES кожен малюк - індивідуальність. Його світ неповторний і дивовижний, а гра - це серйозна справа.

Вирішення
Серед багатьох ідей, які ми напрацювали, ми вибрали як приоритетну саме ідею з двома «дитячими ніжками » , що пересуваються по черзі вздовж сторінки імітуючи кроки малюка, а також вказують на поточний день і попередній, чи наступний, за бажанням користувача. Цей прийом точно відображає свободу руху, процес розвитку дитини, та процес пізнання світу. Кожен новий день - це крок вперед. З другого боку функціонально корисним є те що користувач може позначати поточний день. HUGGIES має 4 корпоративних кольори, які в Мандрівному календарі відображують пори року: блакитний - зима, зелений - весна, жовтий - літо, оранжевий - осінь. Навколишній світ показано за допомогою паттернів, що складаються з простих легковпізнаваних речей, з яких дитина починає вивчати світ - об'єктів живої природи та природних явищ. Ми вирішили виготовити календар з кольорового паперу за допомогою шовкотрафаретного друку. Він виглядає по-дитячому невинно, ніби зроблений вручну.

Результат
Календар став справжнім сюрпризом для тих, хто його отримав. Перша реакція – це здивування. Людям було цікаво, що це таке і як воно працює. А після того, як вони пробували пересувати «дитячі ніжки», ідея вже ставала зрозумілою. Календар викликав захоплення та радість. Це подарунок, який привертає увагу, піднімає настрій і створює позитивні емоції цілий рік. А головне нагадує людям, що HUGGIES пам'ятає про них і піклується про їхніх діток.
Календар є частиною вітального комплекту і доповнюється подарунковим пакетом та вітальною карткою.

Нагороди :
ЗОЛОТО - European Design Awards (Греція), 2009, номінація «Календар»
ЗОЛОТО, THE BEST OF CONTEST  - КМФР (Україна), 2009, номінація «Календар»
ЗОЛОТО - KAKADU Awards (Україна), 2010, номінація «Графічний дизайн»
ВИЗНАЧНА РОБОТА КОНКУРСУ - ADI Design Award Graphic Design Annual (Китай), 2010
ФІНАЛІСТ - Golden Hammer (Латвія), 2008, номінація «Дизайн та Арт-дирекшен»Дивіться наступну роботу:
Календарі / Енергетичний календар

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39