Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Календар, що спостерігає
Клієнт:
ВАТ «Равенство»

Сфера діяльності:
Приладобудівне підприємство

Рік створення:
2012

Art director:
Юрко Гуцуляк

Ілюстратор:
Тетяна ТрикозЗадача:
Необхідно створити подарунковий настінний календар для компанії «Равенство» на честь її 60-річчя. «Равенство» - це одне з провідних приладобудівних підприємств Росії в галузі корабельного радіоелектронного озброєння, обладнання для Військово-морського флоту та прикордонної служби ФСБ Росії. Крім того компанія виготовляє медичні комплекси для лікування онкохворих. «Равенство» не потребує прямої реклами, але при створенні календаря важливо було підкреслити позитивний імідж компанії з довгою історією та філософським мисленням.

Вирішення:
Обладнання, яке компанія виробляє вже кілька десятків років, допомагає побачити невидимі для неозброєного ока речі. Це дозволяє вчасно прийняти правильне рішення та не «збитися з курсу». Слоган підприємства «В любой стихии – устойчивым курсом» в Календарі, що спостерігає, набуває нового змісту. Це гра двох концепцій – «дивитися» і «бачити».

 

 

 

 


Розмір календаря 90 х 30 см. Календар виготовлений з дизайнерського та бавовняного картону і упакований в подарункову сумку з саржі.

Календарі придумали щоб слідкувати за часом. Але не тільки люди помічають як проходить час, але і час помічає як проходять люди…

Нагороди :
ФІНАЛІСТ - European Design Awards (Фінляндія), 2012, номінація «Календар»
БРОНЗА - ADC*E Awards (Україна), 2012, номінація «Дизайн»
БРОНЗА - RED APPLE (Росія), 2012, номінація «Рекламні сувеніри. Оригінальний
подарунок»
THE BEST OF - Ukrainian Design: The Very Best Of (Україна), 2012, категорія «Графічний дизайн»
THE BEST OF - Ukrainian Design: The Very Best Of (Україна), 2012, категорія «Промисловий дизайн»Дивіться наступну роботу:
Календарі / Золотий календар

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39