Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Світанкова картка
Клієнт:
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка

Сфера діяльності:
Комунікаційний дизайн

Рік створення:
2016

Art director:
Юрко ГуцулякЦя листівка присвячена Року Півня (2017) та відтворює споконвічну картину сонячного пробудження крізь блакить засіяного зірками неба. Світанок символізує новий день, нове життя та нові можливості, мрії та сподівання. Радісне кукурікання міфічного півня, що ознаменовує світанок, є найважливішою місією талісману року. В багатьох прадавніх культурах півень прокидається задля сонця.Натхненням для ідеї листівки стали п'єса французького драматурга Едмонда Ростана «Шантеклер (Співець зорі)», а також середньовічні рецепти органічних фарб для живопису.Світанкова картка це новорічне привітання та новий сюжет у проекті Студії Юрка Гуцуляка, який протягом 12 років об’єднає 12 вітальних листівок, присвячених символам Китайського гороскопа.

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Чи справді листівки надруковані яєчним жовтком?
- Так ми використовували справжні домашні яйця бо вони мають більш насичений жовтий, навіть помаранчевий колір.

Скільки яєць потрібно щоб надрукувати одну листівку?
- Одного жовтка досить щоб надрукувати 5-6 листівок з двох боків.

Чи додавали якісь пігменти чи інші речовини до жовтка?
- Ми не додавали ніякі барвники, оскільки ідея полягала в тому, щоб отримати чистий, натуральний колір жовтка. Разом з тим, ми додавали невелику кількість кислоти згідно з рецептами яєчної темпери, які збереглися з часів Середньовіччя і Раннього Відродження.

Чи можна зіпсувати листівку, якщо пошкрябати нігтями?
- До листівки можна сміливо доторкатися пальцями (на дотик листівка дуже приємна), але дряпати нігтями не варто – можна зіпсувати малюнок.

Чи є якісь особливі умови зберігання?

- Ми не тестували листівку протягом тривалого періоду часу, але згідно з тією інформацією, яку нам вдалося знайти, краще зберігати її в сухому місці й уникати прямого сонячного світла.

Нагороди:
СРІБЛО  - European Design Awards (Португалія), 2017, номінація «Друкована самореклама»
BEST OF - Ukrainian Design: The Very Best Of (Україна), 2017, номінація «Дизайн рекламних, DM та POS матеріалів»Дивіться наступну роботу:
Листівки / Заборонена картка

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39