Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Пробіг під каштанами
Клієнт:
DIALLA Communications

Сфера діяльності:
Масова акція

Рік створення:
2010

Art director:
Юрко Гуцуляк

«Пробіг під каштанами» - щорічна спортивно-благодійна акція, яка відкриває святкування Дня Києва та проходить в останню неділю травня на Майдані Незалежності. Усі зібрані у рамках проекту кошти передаються до Центру кардіології та кардіохірургії дітей раннього віку МОЗ України для придбання необхідного устаткування та витратних матеріалів.

"Пробіг під каштанами" - це:
- одна з наймасштабніших благодійних акцій в Україні
- спортивне змагання, яке включене у програму Держкомспорту України
- святковий захід для усієї сім'ї

Завдання:
Розробити key visual для масової спортивної акції «18-го Пробігу під каштанами». Створювана концепція повинна об'єднати поняття: Спорт, Місто Київ, Свято, Сім'я, Суспільство.  Key visual повинен легко адаптуватися під безліч комунікаційних складових проекту. Це і рекламна продукція - борди, сіті-лайти, плакати, макети в пресу, флаєри; ділова та представницька документація - теки, листівки, бланки; Internet - офіційний сайт Пробігу, банерна реклама; сувенірна продукція - номерки для тих, хто буде бігти, CD -диски, традиційний сувенір - футболка. Так склалось, що Футболка пробігу - це свого роду атрибут фан-клубу, який багато учасників колекціонують з року в рік.

Рішення:
Унікальна особливість фірмового стиль “18-го Пробігу під каштанами" в тому, що за допомогою простих елементів - як для людського сприйняття, так і з точки зору графіки - вдалося створити яскравий образ, а також передати саму ідею та атмосферу акції. Ми не винайшли нічого нового, а лише показали те, що люди, на жаль, перестали помічати: травневий Київ та щирі людські наміри.
Кольори, які використані - це блакитне весняне небо, молоде зелене листя та рожевий цвіт каштанів. Візерунок з рівносторонніх трикутників - характерний прийом графічної інтерпретації "свічок" каштана, який вже історично сформувався і став невід'ємною впізнаваною частиною символіки нашого міста. Такий самий візерунок часто використовується на підошвах спортивного взуття. Шрифт "Оксана" Андрія Шевченка - цілком український та надзвичайно "людяний". Розроблений стиль є дуже гнучким та універсальним, іншими словами "живим". Він не обмежує, а навпаки - відкриває нові можливості.
На  футболці зображений традиційний маршрут "Пробігу під каштанами" -  Майдан Незалежності, Бесарабськаа площа, Площа Льва Толстого, Республіканський стадіон і назад.

Результат:
Акція "Пробіг під каштанами" вперше за 18 років отримала яскравий образ, що запам'ятовується, який дійсно привернув увагу та створив святковий весняний настрій не лише для учасників пробігу, але і для жителів нашого міста.
Як і планувалося, футболка стала колекційним сувеніром яку хотіли б мати навіть люди що не мають відношення до пробігу.
За один день "Пробіг під каштанами" 2010 встановив два Рекорди України.  Під час спортивно-благодійного "18-го Пробігу під каштанами" була запущена рекордна в країні кількість повітряних кульок, а другий рекорд - захід став наймасовішою спортивно-благодійною акцією в Україні.

Нагороди :
СРІБЛО — Popok (Вірменія), 2010, номінація «Графічний дизайн»
ФІНАЛІСТ — KAKADU Awards (Україна), 2011, номінація «Дизайн»
ФІНАЛІСТ — КМФР (Україна), 2011, номінація «Дизайн маркетингових комунікацій»Дивіться наступну роботу:
Лого, Стилі / Крамничка дизайну oooo.com.ua

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39