Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Крамничка дизайну oooo.com.ua
Клієнт:
oooo.com.ua

Сфера діяльності:
Предметний дизайн

Рік створення:
2011

Art director:
Юрко Гуцуляк

Передісторія
Наша студія вже давно працює в сфері корпоративного дизайну та створює унікальні авторські розробки для українських та зарубіжних компаній. Але дуже часто ми отримуємо запитання: чи не збираємось ми створювати речі для приватних поціновувачів дизайну, для домашнього користування, щось, що можна було б придбати для себе, чи на подарунок, одним словом для широкого загалу. Саме для цього ми і започаткували Крамничку дизайну oooo.com.ua. Основне наше завдання відмежуватися від індустрії так званих масових «дизайнерських» розробок та акцентувати саме на українському походженні якісних ідей.

Ім'я та логотип

Необхідно було створити графічно просте ім'я, яке легко прочитується в першу чергу візуально, і швидко запам'ятовується. Головне, як виглядає ім'я, а не те як воно звучить. Саме ім'я визначає Інтернет-адресу проекту. Ім'я повинно однаково сприйматися латиницею, кирилицею, а також мовою графіки, бути максимально простим для запам'ятовування та написання.
Так ми створили ім'я оооо.com.ua, де «О» – це об'єкт, це захоплення та прояв емоцій, це, нарешті, коло  – одна з найпростіших базових фігур, яка постійно стає основою нескінченної кількості розробок абсолютно у всіх сферах дизайну.

Шрифт
Однією з основних складових ідентифікації оооо.com.ua є оригінальний декоративний шрифт, розроблений саме для цього проекту. Ми назвали його Ґердан, бо кожна його буква схожа на невелике намисто, що прикрашає, а ще говорить про зв'язок між сучасним дизайном та традиційним українським декоративно прикладним мистецтвом.

Вікіпедія:
Ґердан - шийна бісерна прикраса у вигляді вузької стрічки, виготовленої з різнокольорових намистин, нанизаних на нитяну чи волосяну основу, що утворюють строкатий геометричний, а часом рослинний орнамент.

Нагороди:
СРІБЛО - ADC*UA Awards  (Україна), 2011, номінація «Дизайн»
THE BEST OF - Ukrainian Design: The Very Best Of (Україна), 2012, категорія «Графічний дизайн» (Фірмовий стиль)
THE BEST OF - Ukrainian Design: The Very Best Of (Україна), 2012, категорія «Графічний дизайн» (Шрифт Ґердан)Дивіться наступну роботу:
Лого, Стилі / GOUACHE

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39