Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Мій солодкий Київ
Клієнт:
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка

Сфера діяльності:
Комунікаційний дизайн

Рік створення:
2019

Art director:
Юрко Гуцуляк
«Мій солодкий Київ» — авторський проєкт, який ми описуємо, як суб'єктивний територіальний брендинг. Як правило, територіальний брендинг є узагальненням в єдиний символ думок та почуттів групи людей про конкретне географічне місце. На відміну від цього, суб'єктивний брендинг — це індивідуальний досвід окремо взятої людини. Це дуже особистий проєкт і нам хочеться присвятити його улюбленому місту.

Ця розповідь про великий Київський торт. Якщо його розрізати на 16 порційних шматочків, то з них можна викласти назву міста Київ. Дві крапки над буквою Ї зроблені з характерних кремових трояндочок. Ілюстрація зберегла впізнаваний протягом багатьох років оригінальний дизайн Київського торта.Смачний торт з'явився помилково в 1956 році на Київській кондитерській фабриці імені Карла Маркса. З тих пір він став одним з найпопулярніших сувенірів зі столиці України, і в деякій мірі навіть символом міста. Довший час його можна було купити виключно в Києві, але зараз він продається майже по всьому світу. Багато хто пече Київський торт вдома, хоча точний рецепт тримається в таємниці, завдяки чому з'являється безліч інтерпретацій.Коли футболка торт, то й розмір позначається не звичними знаками XS, S, M, L, XL і XXL, а в кілокалоріях. Ми створили шість гендерно-нейтральних розмірів, адже десерти не мають статі. Найменший розмір - 300 ккал, а найбільший - 1050 ккал.
Коли футболка торт, то й запакована вона в оригінальну коробку для торта. На ній зображені листя каштана, що символізують Київ і прикрашають паковання Київського торта понад 60 років. Термін придатності зазначений на кришці необмежений.

Футболку «Мій солодкий Київ» можна придбати за посиланням або напишіть нам на info@gstudio.com.uaДивіться наступну роботу:
Предмети / Карасі

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39