Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

BRUN'KA
Клієнт:
Ecolife

Сфера діяльності:
Органічна косметика

Рік створення:
2016

Art director:
Юрко Гуцуляк

Brun'ka – це перший та поки єдиний український бренд, який пропонує сертифіковану органічну косметику. Всі продукти в лінійці створені на основі трав та ягід, які характерні для України й споконвіку використовувалися в народних рецептах краси.Для клієнта було принциповим і надзвичайно важливим наголосити на тому, що ця косметика унікальна, якісна і зроблена саме в Україні.

В ході роботи ми прагнули поєднати естетику сучасного дизайну та українську культурну спадщину. Рушникові орнаменти центральних регіонів України стали основою візуальної мови бренду, проте, жодне зображення чи орнамент не були скопійовані з історичних артефактів. Всі автентичні образи використовувалися лише як джерело натхнення, щоб створити щось цілком нове та сучасне.

Логотип Brun'ka – це ідеальний баланс геометричних рим, чистий і претензійний одночасно. Графіка літер радше орнаментальна ніж текстова, відтак кожна літера є індивідуальною і має свою історію, а логотип вцілому являє собою гармонію різноманітності.

Орнамент на кожній пляшці розповідає про трав'яний склад конкретного продукту. Споріднені продукти, такі як, наприклад, шампунь та бальзам, з подібними композиціями складників мають різні зображення, однак, стиль та основні графічні елементи залишаються незмінними. Так ми розділили загальну продуктову лінійку на підгрупи.

Бренд комунікує одночасно і велич і простоту за допомогою квіткових букетів, які на перший погляд є симетричними. Насправді, всі орнаменти мають «зворушливі помилки», ніби взяті зі справжніх ручних вишивок, або ж створені самою природою. Це спосіб сказати про натуральне походження косметики та підтримати гасло «Життя всередині».

Нагороди:
БРОНЗА - European Design Awards (Португалія), 2017, номінація «Пако́вання косметичних та лікарських засобів»
BEST OF - Ukrainian Design: The Very Best Of (Україна), 2017, номінація «Дизайн пако́вання»
BEST OF - Ukrainian Design: The Very Best Of (Україна), 2017, номінація «Логотип»
ЗОЛОТО - HOW International Design Annual (США), 2018, номінація «Пако́вання»Дивіться наступну роботу:
Пако́вання / Земля

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39