Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

«Смачно як завжди»
Клієнт:
«Київський маргариновий завод»

Сфера діяльності:
Виробництво олії та тваринних жирів

Рік створення:
2020

Art director:
Юрко Гуцуляк

«Смачно Як Завжди!» - це один з успішних брендів у портфоліо компанії Olkom. За 15 років він завоював популярність у бюджетному ціновому сегменті та пропонує недорогі, але якісні продукти з соняшникової олії. Ми переосмислили та оновили загальний вигляд бренду на прикладі серії майонезних соусів.
Обсяг робіт: візуальна стратегія, ребрендинг, дизайн паковання, дизайн логотипу, копірайтинг.

Новий логотип розповідає історію неперевершеної трапези, де б вона не відбувалась: у ресторації, вдома чи на природі. Ситна домашня їжа згуртовує родину, і це все смачно, як завжди з майонезним соусом.
«Шанування кулінарних традицій з 1949 року» стало гаслом цієї серії. Гасло допомагає донести історію успіху та відданість працівників виробництва до своєї роботи, яка передається з покоління в покоління.

Майонез – це ніжний соус, який вже став звичною частиною повсякденного харчування для багатьох українців. Цільова аудиторія досить консервативна. Тоді як численні конкуренти кричать своїми строкатими, барвистими дизайнами та фотографіями їжі, ми зосередились на самій суті продукту. Головним викликом було знайти баланс між доступною простотою та вишуканою елегантністю. Стратегія полягає в тому, щоб показати майонезний соус, як інгредієнт улюбленої їжі, а не як завершену страву. Новий чистий та сміливий дизайн паковання виділяє продукцію на полиці завдяки своїй самобутній графіці, високій читабельності та жвавій кольоровій гамі, яка рідко використовується в категорії соусів.Дивіться наступну роботу:
Пако́вання / Олком

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39